Kranenburg: 'Je gaat nu wel kijken naar die tweede plek'

Kranenburg: 'Je gaat nu wel kijken naar die tweede plek'

6 reacties 6
Bron: Rijnmond.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Lars

In een nieuwe FC Rijnmond podcast wordt presentator Bart Nolles vergezeld door Koert Westerman, Dennis Kranenburg en Geert den Ouden. Zij hebben het over het veiligstellen van Europees voetbal, de wedstrijd tegen PEC Zwolle en gretige invallers.

Dat Feyenoord zeker is van Europees voetbal is Nolles niet ontgaan, hij begint hier dan ook over richting Kranenburg: 'Dennis, Europees voetbal is veilig hé.' 'Ja, maar daar mag je bij Feyenoord toch wel vanuit gaan dat Europees voetbal wordt gehaald. Je gaat nu wel kijken naar die tweede plek. Dat gaat denk ik niet meer lukken. Dus dan moet je plek drie sowieso veiligstellen om die voorrondes Champions League te gaan halen', reageert zijn collega hierop. Kranenburg vreest dan ook niet FC Utrecht dat met een wedstrijd meer gespeeld op een gelijk aantal punten staat: 'Als je dan kijkt naar plek vier, Utrecht zit daar wel vlak achter, maar je moet als Feyenoord vind ik daar wel voor blijven.'

'Feyenoord was gewoon een hele grote maat te groot voor PEC Zwolle. Dus ik vond het een goede overwinning zonder bijzonderheden', merkt Den Ouden op als het over de wedstrijd van afgelopen vrijdag was die Feyenoord met 4-0 wist te winnen. Ondanks de uitslag was er niet te spreken van een spektakelstuk. Westerman, die de wedstrijd via de radio meekreeg laat daarom ook weten medelijden te hebben gehad met Kranenburg. 'Ik was genoodzaakt naar Dennis te luisteren', begint hij. 'Ik had het echt met jou te doen Dennis, die tweede helft was niet te doen. Jullie wisten echt bij God niet meer waar jullie het over moesten hebben. En af en toe dacht ik als ze nu nog langer stil blijven, dan weet ik dat de zender automatisch uitvalt. Dan komt er non-stop muziek. Dat moment was echt heel nabij.' 

Al waren er ook zeker nog positieve dingen te zien tijdens de wedstrijd, waaronder het debuut van jeugdproduct Djomar Giersthove. 'Ik vond dat Giertshove het in zijn eerste minuten prima heeft gedaan, gewoon zakelijk gespeeld', zegt Kranenburg hierover. Maar hij vond vooral twee andere invallers opvallen: 'Ik vond Sliti en ook Carrillo die er op een gegeven moment in kwamen gretig. De eerste bal van Carrillo gelijk op de lat, Sliti met meerdere acties en gevaar.’ 'Geen Kuipvrees', voegt Westerman hier nog aan toe.

Lees ook