De kranten | Feyenoord in de mangel tussen PSV en FC Utrecht

De kranten | Feyenoord in de mangel tussen PSV en FC Utrecht

7 reacties 7
Bron: Ad.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Feyenoord heeft tegen PEC Zwolle geen moeite gehad met de tegenstander. Dat de Rotterdammers in het begin van het seizoen te veel punten verloren doordat de selectie niet op orde was lijkt nu wel duidelijk, zeker gezien de slagvaardigheid die het nu lijkt te hebben. In de kranten ook veel aandacht hiervoor.

Het Algemeen Dagblad zag Feyenoord eenvoudig winnen van PEC Zwolle, maar het ging vooral over de mogelijke komst van Sem Steijn naar Feyenoord. Daarnaast lijkt Tsuyoshi Watanabe, verdediger van AA Gent, ook serieus in de belangstelling te staan en de krant ziet dan ook dat Feyenoord nu lijkt te handelen naar het advies van Arne Slot. De krant kopt dan ook: ‘Geen getreuzel meer op de transfermarkt.’

De Telegraaf zag Feyenoord makkelijk winnen, maar ziet de club in de mangel zitten tussen PSV en FC Utrecht. De Rotterdammers jagen op de Eindhovenaren, maar worden opgejaagd door FC Utrecht. De krant kopt dan ook: ‘Feyenoord in de mangel tussen PSV en FC Utrecht.

Lees meer over
Lees ook