'Feyenoord doet bod op landgenoot Ueda'

'Feyenoord doet bod op landgenoot Ueda'

22 reacties 22
Bron: 1908.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Feyenoord zou een bod hebben uitgebracht op Tsuyoshi Watanabe, meldt website 1908.nl De centrumverdediger van KAA Gent zou over moeten komen naar Rotterdam en de Japanse speler zou zelf wel willen.

Er wordt gezegd dat Feyenoord al een tijdje interesse toont in de landgenoot van Ayase Ueda en nu een miljoenenbod heeft gedaan. De hoogte van het bod is onbekend maar sportief directeur Arnar Vidarsson van KAA Gent denkt erover na.

De 28-jarige rechtsbenige verdediger speelde inmiddels 98 officiële duels voor de Belgische club, waarin hij 6 goals scoorde en 4 assists leverde. Genk staat zesde op het Belgisch hoogste niveau. Watanabe kwam ook al uit in Europees verband, wij speelde 27 duels waaronder in de UEFA Conference League en de voorrondes daarvan.

Op dit moment wisselen Thomas Beelen en Gernot Trauner elkaar af in de verdediging. Daarnaast staat ook nog Jeyland Mitchell onder contract, maar die lijkt op een ander spoor terecht zijn gekomen onder trainer Robin van Persie. Watanabe zou dus als vervanger voor Beelen of Trauner moeten gaan gelden.

Lees ook