'Feyenoord legt verbeterde aanbieding neer bij Braziliaanse vleugelspeler'

'Feyenoord legt verbeterde aanbieding neer bij Braziliaanse vleugelspeler'

18 reacties 18
Bron: 1908.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Jarmo .

In navolging van het nieuws over het officiële bod van Feyenoord op Sem Steijn, maakt 1908.nl bekend voor welke andere speler de Rotterdammers ook concreet zijn: Luis Guilherme. De nummer drie van de Eredivisie heeft een verbeterd persoonlijk bod ingediend.

Mocht Luis Guilherme en zijn delegatie deze voorwaarden acceptabel vinden, gaat Feyenoord zich - net als afgelopen winter - melden bij zijn huidige club West Ham United. Het gaat om een huurovereenkomst waar de Rotterdammers voor een optie tot koop gaan. De verwachting is dat Feyenoord op een bedrag aast die lager ligt dan zijn marktwaarde van achttien miljoen euro.

Afgelopen zomer kwam de Braziliaanse buitenspeler in Engeland terecht nadat West Ham 24 miljoen euro voor hem neerlegde. Dit seizoen kwam Guilherme alleen weinig in actie. Over elf duels verdeeld kwam hij slechts 118 minuten in actie zonder een goal of assist te leveren.

Lees ook