Mitchell zal voorlopig bij Feyenoord Onder 21 blijven en traint al een paar dagen niet meer mee met Feyenoord 1 maar met de Onder 21. Dit komt omdat Feyenoord voorzichtig wil zijn met de zomeraanwinst, die nog veel moet leren. Feyenoorders hoeven zich dan ook geen zorgen te maken. "Jeyland heeft gewoon minuten nodig. En tijd", vertelt Dennis te Kloese in het Algemeen Dagblad. De tijd dat hij onder Brian Priske 's nachts nog online spelletjes speelde met zijn vrienden in Costa Rica is inmiddels voorbij, meldt het dagblad.
Andere reden
Hetzelfde geldt voor winteraanwinst Stephano Carillo. Hij werkt ook zijn wedstrijden af in het team van Pascal Bosschaart, maar traint in tegenstelling tot Mitchell wel mee met de hoofdmacht. Dit komt onder andere door de 'hardheid' van de verdediger. "Bij Carillo lopen de spelers van Feyenoord op het trainingsveld geen risico om geblesseerd te raken. Bij Mitchell wél, met zijn nietsontziende manier van ingrijpen, zo stellen ingewijden."
Costa Rica
De verdediger zal aankomende zomer ook weer uitkomen voor zijn land, waar ze op hem rekenen. Costa Rica doet mee aan de Gold Cup en is ingedeeld in een poule met Suriname, Mexico en de Domincaanse Republiek.