"Voetballend was het heel beperkt", vervolgt de oud-speler van o.a. FC Twente en Vitesse. "De simpelste ballen werden over de zijlijn geschoten, de simpele passes over tien-vijftien meter, die naar voren werden gerost en daar moesten wij naar kijken. Heel veel matige en slechte ballen", concludeert Janssen.
"Daar schrik je toch wel van, als je Feyenoord ziet spelen met al die kwaliteit die ze hebben. Nee, het was echt slecht van Feyenoord", geeft Janssen aan, "maar uiteindelijk gaat het om de punten natuurlijk en die hebben ze weer binnen, dus in dat opzicht is dat prima. Hij [Robin van Persie] heeft van te voren al aangegeven dat de komende periode ook wel moeilijk zou zijn, met ups en downs, en ze spelen heel veel wedstrijden, dus heeft hij weinig tijd om de ploeg echt naar zijn hand te zetten."
Ibrahim Afellay geeft aan dat Jakub Moder tot dusver een hele goede indruk heeft gemaakt. "Het is niet zo dat hij in een gespreid bedje is terechtgekomen bij Feyenoord." Afellay refereert daarbij aan heel veel dingen die bij Feyenoord dit seizoen hebben gespeeld, zoals o.a. trainerswissel, veel blessures en spelers die niet belastbaar zijn. Ook geeft de oud-speler van PSV aan onder de indruk te zijn van de vechtersmentaliteit bij Feyenoord, vooral in deze, voor de club cruciale fase van de competitie, waarbij de financiële zekerheid voor volgend seizoen gewaarborgd moet worden. "Dan is het fijn om te zien dat je als club ook de wedstrijden wint die je niet goed speelt, zoals ook vorige week tegen AZ", aldus Afellay.