'We trainen veel op standaardsituaties met de technische staf'

'We trainen veel op standaardsituaties met de technische staf'

9 reacties 9
Bron: Feyenoord.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

In een Interview op Feyenoord One na de wedstrijd van gisteren vertelt matchwinner Jakub Moder onder andere over zijn doelpunten tegen Fortuna Sittard.

Jakub Moder hoefde geen seconden na te denken over zijn schot die de score opende. ‘We trainen veel op standaardsituaties met de technische staf', vertelt de Poolse middenvelder. ‘Dit was een standaardsituatie waar we op getraind hebben en ik ben blij dat we gescoord hebben.’ Gernot Trauner kopte de bal door waardoor Moder alleen nog maar hoefde te schieten. ‘Ik stond daar voor open doel ik raakte hem gewoon en dat was het.’  

Penalty

Niet lang na zijn eerste doelpunt schoot de Pool ook weer een penalty binnen. Hij reageert op de vraag of hij op een penalty specialist begint te lijken. ‘Ik heb veel zelfvertrouwen in het nemen van penalty’s dus hopelijk krijgen we er meer en hopelijk kan ik dan blijven scoren.’ Tegen Internazionale en Go Ahead Eagles wist Moder ook al te scoren uit een penalty.

Eigen Lied

Na de wedstrijd zongen de meegereisde Feyenoord supporters Moder toe met een eigen lied. ‘Gestoord,’ zegt Moder met een glimlach op zijn gezicht. ‘Ik ben altijd blij met de fans, ik had een lied in Brighton en nu hoorde ik ze na de wedstrijd mijn naam zingen dus dat is geweldig.’

Jakub Moder heeft na vandaag drie doelpunten uit negen gespeelde Eredivisie wedstrijden in het shirt van Feyenoord.

Lees ook