Feyenoord verkocht de Slowaakse spits twee zomers geleden voor 2,5 miljoen euro aan het Portugese Boavista FC, nadat de Portugezen akkoord gingen met de koopoptie. De spits speelde het seizoen daarvoor op huurbasis bij de club. Daarvoor speelde de Slowaak ook nog op huurbasis voor Fortuna Düsseldorf.
Doorverkooppercentage
Omdat Feyenoord een doorverkooppercentage heeft bedongen bij de transfer van de spits kan Feyenoord mogelijk cashen. Het is nog niet bekend voor welk bedrag hij een transfer gaat maken en waar Feyenoord ongeveer op kan rekenen.
Voor de Portugese ploeg speelde hij negentig wedstrijden en scoorde hij negentien keer. Bij Feyenoord scoorde hij vier keer in 28 wedstrijden en bij zijn oude club MSK Zilina was hij negentien keer trefzeker in 58 wedstrijden.