Robin van Persie staat niet helemaal voor het voetbal wat er nu gespeeld wordt. “Van Persie wil het liefst aanvallend voetbal, combineren en bij Heerenveen kwam hij er achter dat het niet altijd kan”, aldus Gouka.
Van Persie lijkt bij Feyenoord er iets anders in te staan. “Bij Feyenoord is het er nog niet echt uitgekomen. Tegen Twente was het heel erg goed. De laatste vier wedstrijden is het dat de tegenstander meer balbezit heeft. Dat is niet wat Van Persie nastreeft”, zegt Gouka.
Of het bij Feyenoord als probleem wordt gezien dat er nog geen voetbal in komt. “Ik geloof ook niet dat Feyenoord het zo’n ramp vindt als het voetbal er niet meer inkomt en de punten wel. Dat ze op plek twee of drie eindigen en dat Van Persie van de zomer weet: deze speler gaan weg en deze komen dan ga ik echt aan het voetbal werken.”