EREDIVISIE | Ajax wint van PSV, FC Twente verliest van Heracles Almelo

EREDIVISIE | Ajax wint van PSV, FC Twente verliest van Heracles Almelo

29 reacties 29
Bron: FR-Fans.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Vandaag gaat speelronde 27 verder, in de eerste wedstrijd komt SC Heerenveen op bezoek bij FC Utrecht. Feyenoord komt vandaag ook in actie om 16:45 tegen de club uit Deventer.

FC Utrecht neemt het om 12:15 thuis op tegen SC Heerenveen. FC Utrecht zal in ieder geval dit weekend nog plek drie vast willen houden en de club uit Friesland wil het linkerrijtje in.

Om 14:30 wordt in Eindhoven afgetrapt in de topper PSV tegen Ajax. Een wedstrijd die bepalend kan zijn voor de titel. De andere wedstrijd om 14:30 is Heracles Almelo tegen FC Twente. FC Twente zal wille blijven aanhaken bij plek drie, terwijl Heracles een groter gat wil slaan op plek zestien.

Dan om 16:45 speelt Feyenoord in de eigen Kuip tegen Go Ahead Eagles. Feyenoord wil over FC Utrecht heen met een wedstrijd in de hand, daarvoor moeten ze eerst vandaag winnen. Go Ahead Eagles heeft ook nog van alles om voor te spelen, bijvoorbeeld een direct Europees ticket.

Programma Eredivisie 30 maart 2025

12:15 | FC Utrecht – SC Heerenveen 2-0

14:30 | PSV – Ajax 0-2

14:30 | Heracles Almelo – FC Twente 2-1

16:45 | Feyenoord – Go Ahead Eagles 3-2

Lees meer over
Lees ook