Den Ouden prijst de campagne van Feyenoord met de situatie in het achterhoofd. "We wisten natuurlijk van tevoren dat dit bijna kansloos was. Als je kijkt hoever Feyenoord gekomen is en wat het voor centjes heeft opgeleverd, kan je ze alleen maar een groot compliment geven."
Pot denkt dat Feyenoord meer had kunnen presteren in dit tweeluik als de Rotterdammers een stuk minder blessures hadden. "Feyenoord heeft veel blessures, dan is het logisch dat je minder bent. Ik had het nog wel eens willen zien als Feyenoord completer was geweest. Dan hebben ze een hele behoorlijke ploeg en dan kan je ook weerstand bieden aan zo'n tegenstander. Iedereen praat er makkelijk over en er overheen, maar het is wel essentieel dat een team niet functioneren kan op het niveau wat nodig is."
Belangrijke wedstrijd
Feyenoord speelt zondag tegen FC Twente een hele belangrijke wedstrijd. "Er staat best wat druk op. Als FC Twente wint, dan wordt het gat ook groter en als je kijkt naar het resterende programma van Feyenoord, ga je dat dan nog goedmaken met de belangen die er zijn?" Den Ouden vult hem aan: "Feyenoord moet deze wedstrijd winnen om kans te maken op de derde plek." Nolles stipt aan dat FC Twente al achttien thuiswedstrijden op rij ongeslagen is. Pot eindigt: "Dan komt die nederlaag steeds dichterbij."