LIVESTREAM 14:15 | Persconferentie Van Persie in aanloop naar wedstrijd tegen NEC

LIVESTREAM 14:15 | Persconferentie Van Persie in aanloop naar wedstrijd tegen NEC

18 reacties 18
Bron: Feyenoord.nl
Foto: Pro Shots

Feyenoord speelt morgenavond om 21:00 tegen NEC Nijmegen in De Kuip. Vanmiddag geeft de nieuwbakken trainer Robin van Persie zijn eerste persconferentie in aanloop naar een wedstrijd, deze is live te volgen op Feyenoord ONE. Hij zal ingaan op mogelijke gebleseerden en terugkerende spelers.

Feyenoord neemt het in eigen huis op tegen NEC en zal moeten winnen om de derde plaats in de competitie vast te houden. Of er nog geblesseerde spelers terugkeren in de selectie is niet bekend. Feyenoord mist wel een aantal spelers die dit seizoen niet meer in actie komen. 

Of In-Beom Hwang, Gernot Trauner, Ayase Ueda en anderen terugkeren in de selectie dat zal Van Persie vanmiddag in de persconferentie melden. Daar zal hij waarschijnlijk ook iets meer in gaan op de speelwijze en hoe hij NEC wil verslaan.

Voormalig Feyenoorders

NEC staat op de 12e plaats in de competitie en speelt een beetje een kleurloos seizoen. In de winterstop kwam voormalig speler van Feyenoord Bryan Linssen de Nijmegenaren versterken. Ook Calvin Verdonk speelt nog in Nijmegen, hij is de vaste linksback. 

Onderlinge resultaten

De onderlinge resultaten in De Kuip zijn in het voordeel van Feyenoord. De Rotterdammers verliezen zelden van de Nijmegenaren. Voor de laatste nederlaag tegen NEC in De Kuip moeten we terug naar 2011. Toen won NEC met 0-1. 

Lees ook