Verdediging Feyenoord levert opmerkelijke bijdrage aan de aanval

Verdediging Feyenoord levert opmerkelijke bijdrage aan de aanval

6 reacties 6
Bron: Vi.nl
Foto: Pro Shots

Sinds de jaarwisseling heeft de verdediging van Feyenoord een opmerkelijke bijdrage geleverd aan de aanval, met tien assists in 2025, zo onderzocht Voetbal International. Dit is meer dan welke club uit de top zes Europese competities dan ook. Barcelona komt het dichtst in de buurt met acht assists van verdedigers in 2025.

Ook afgelopen zaterdagavond tijdens de overwinning op Almere City gaf een verdediger weer een assist. Dit keer was het Givairo Read. Hij gaf zelfs twee assists, waardoor hij met 18 jaar en 265 dagen de jongste Feyenoorder is sinds Orkun Kökçü die dit wist te bewerkstelligen. 

Gijs Smal heeft inmiddels vier assists op zijn naam staan, gevolgd door Read met drie, terwijl Gernot Trauner, Hugo Bueno en Thomas Beelen elk één assist hebben.

Lees ook