Beelen: 'Ik denk dat dat een mooie naam is voor de club'

Beelen: 'Ik denk dat dat een mooie naam is voor de club'

2 reacties 2
Bron: YouTube
Foto: Pro Shots

Thomas Beelen won met Feyenoord moeizaam met 2-1 van Feyenoord. Na afloop van dit duel ging hij tegenover Rijnmond in op de wedstrijd en de mogelijke opvolger van Brian Priske.

Beelen vertelde over hoe de opluchting voelde na het laatste fluitsignaal. "Groot. Als je zo laat scoort is dat altijd denk ik. Het was geen goede wedstrijd, dus als je dan wint is dat fijn," aldus Beelen. Hij vervolgde: "Ik denk dat wij de eerste helft vooral in alles eigenlijk te weinig deden, dat het niet genoeg was. Het zat 'm in de omschakeling aan de bal en zij waren gewoon verder. Zij zetten velddruk en we kwamen er niet onder uit. Dat ging eigenlijk zo maar door de eerste helft."

Vervolgens kreeg Beelen de vraag waardoor het kan komen dat Feyenoord regelmatig na een sterke Europese wedstrijd een matige wedstrijd aflevert. "Weet ik niet. Ik moet zeggen dat we de tweede helft op een iets hoger tempo deden, dus dat die energie wel erin zat. Alleen in de eerste helft was dat er gewoon niet."

Beelen ging hierna nog in op het waarschijnlijke afscheid van Bosschaart als interim-trainer en het gerucht dat Robin van Persie zou komen als nieuwe trainer. "Ik denk dat we de afgelopen twee weken de trainer die we voor de groep hadden staan heel erg zijn best heeft gedaan en gelijk heel erg heeft laten zien aan ons dat hij ons heel graag wilde helpen, dus dat dat sowieso goed was. Wat betreft de nieuwe trainer, geen idee. Daar weet ik nog niks van. Van Persie is een heel grote naam. Een heel grote voetballer geweest. Daar heb ik veel naar gekeken. Ik denk dat dat een mooie naam is voor de club," aldus Beelen.

Lees ook