OVERZICHT | Dit is de selectie van Feyenoord tegen AC Milan, Stengs sluit weer aan

OVERZICHT | Dit is de selectie van Feyenoord tegen AC Milan, Stengs sluit weer aan

65 reacties 65
Bron: Feyenoord.nl
Foto: FR-Fans.nl

Feyenoord zal maandagmiddag afreizen naar Milaan voor de wedstrijd in de Champions League tegen AC Milan. Calvin Stengs sluit weer aan bij de groep, zo meldt Feyenoord op de website. Feyenoord neemt het dinsdagavond in San Siro op tegen de Italiaanse topclub. De Rotterdammers verdedigen een 1-0 voorsprong.

Quinten Timber reist niet mee naar Milaan. De middenvelder viel vorige week uit met een knieblessure. Ook Facundo González is nog niet van de partij. Hij heeft rugklachten waardoor de wedstrijd van dinsdag te vroeg komt.

Daarnaast rekent Feyenoord de komende weken nog niet op Gernot Trauner, Ramiz Zerrouki, Inbeom Hwang en Ayase Ueda. Jordan Lotomba, Justin Bijlow en Chris-Kevin Nadje lijken dit seizoen zeer waarschijnlijk niet meer in actie te komen. Dit geldt ook voor Bart Nieuwkoop.

De selectie van Feyenoord voor het uitduel met AC Milan

Timon Wellenreuther

Plamen Andreev

Ismail Ka

Thomas Beelen

Gijs Smal

Jakub Moder

Calvin Stengs

Igor Paixão

Hugo Bueno

Luka Ivanušec

Julián Carranza

Jeyland Mitchell

Anis Hadj Moussa

Shiloh ’t Zand

Givairo Read

Antoni Milambo

Dávid Hancko

Ibrahim Osman

Tobias van den Elshout

Djomar Giersthove

Zépiqueno Redmon

Aymen Sliti

Lees ook