Van der Kraan geeft aan dat Feyenoord graag van Priske afwilde en zij een eind wilde maken aan het trainerschip bij Feyenoord, zo graag dat er nog geen vervanger klaar stond. Nu kan de Rotterdamse club de tijd nemen om voor opvolging te zoeken, maar het lijkt alsof dat in relatieve rust kan. Bosschaart vormt samen met John de Wolf en Etienne Reijnen een stabiel trio. Het enige jammere is dat zij alle drie niet het hoogste trainersdiploma bezitten.
Rustig de tijd nemen
Van der Kraan denkt dat Feyenoord goed zal nadenken over de opvolger omdat het nu best goed staat: ‘Bosschaart is de communicatief vaardige leider, de beslissingen durft te nemen. Reijnen heeft oefenstof en een stijl die dicht bij die van Arne Slot ligt en De Wolf is de man bij wie iedereen in de spelersgroep terecht kan en door wie ze zich onder alle omstandigheden gesteund voelen.’
Durven
Dit drietal durfde woensdag te kiezen voor Antoni Milambo en Givairo Read in de basis. Milambo was sterk in de duels en in zijn loopvermogen, Read is voor niemand bang en is enorm snel. Dit ondervond ook Rafael Leao toen de rechtsback een gigantische sprint inzette en hem met een tackle uitschakelde. Daarnaast was nieuweling Jakub Moder enorm belangrijk voor Feyenoord door zijn vele balveroveringen.
En Bosschaart… die blijft rustig. Die is vooral tevreden over de vechtlust en de durf van zijn ploeg om aan de hele wereld te laten zien dat zij goed kunnen voetballen. De trainer geeft aan dat kijken naar de ranglijst in de Eredivisie vanavond misschien nog wel belangrijker is om ditzelfde weer op de mat te leggen.