Lange onderhandelingen
In de afgelopen weken werd duidelijk dat Dinamo Zagreb serieus werk wilde maken van een terugkeer van Ivanušec. De 25-jarige aanvaller, die in de zomer van 2023 voor een bedrag van circa acht miljoen euro de overstap maakte naar Feyenoord, kon mogelijk op huurbasis terugkeren naar Kroatië. Toch bleef een doorbraak in de onderhandelingen uit. In Maksimir, het stadion van Dinamo, was men naar verluidt teleurgesteld over de houding van Feyenoord, dat de situatie zou hebben gerekt.
Volgens de Kroatische media is er nog een kleine kans dat Ivanušec alsnog terugkeert, maar dat hangt volledig af van de opstelling van Feyenoord. In Zagreb heeft men echter besloten om zich niet langer afhankelijk te maken van de Rotterdamse club. "Als Feyenoord zich nu zou melden, dan zouden we het overwegen, maar de focus ligt inmiddels elders," zou een bron binnen Dinamo hebben verklaard aan Sportske Novosti.
Kroatische transferperiode
De winterse transferperiode in Kroatië loopt tot en met 17 februari 2025, wat betekent dat Dinamo nog enige tijd heeft om een alternatief aan te trekken. Ondanks de interesse in Ivanušec beschikt de club al over opties op de linkerflank, zoals Marko Pjaca en Arber Hoxha. Daarom wordt in Kroatië aangenomen dat Dinamo zonder de Feyenoorder verder zal gaan.
Toekomst bij Feyenoord
Voor Ivanušec betekent het nieuws dat hij zich voorlopig blijft richten op zijn toekomst in De Kuip. De aanvaller kwam bij de Rotterdammers mede door blessureleed en de ontwikkeling van Igor Paixão nog niet volledig uit de verf. Met het drukke programma van Feyenoord in de Eredivisie en de Europese campagnes kan de Kroaat mogelijk nog een belangrijke rol spelen in de tweede seizoenshelft.