In het programma Vandaag Inside op SBS 6 wordt het ontslag van Priske besproken en dan met name de rol van Dennis te Kloese. Chris Woerts heeft van meerdere sponsoren en aanwezigen in de persruimte gehoord dat het voorval met Sjaak Troost inderdaad heeft plaatsgevonden: “Hij was al ontslagen die avond van Bayern München en de commissarissen en sponsoren hebben de volgende dag in de krant moeten lezen dat Te Kloese een draai had gemaakt. Pascal Bosschaart had op dat moment zelfs al afscheid genomen van Jong Feyenoord om het als interim over te nemen.”
Nieuwe trainer, minder kwaliteit
René van der Gijp begrijpt daar helemaal niets van: “Dan ben je toch een enorme lul als je het na een overwinning op Bayern ineens niet durft te doen. Te Kloese heeft gewoon een fout gemaakt. Hij is maanden met zijn komst bezig geweest en dan begint hij, gaat hij 3-4-3 spelen en zegt: Ja maar dat was niet de bedoeling. Waar heb je het dan maanden over gehad?!” Toch valt Priske zeker niet alles te verwijten zo is René van der Gijp van mening: “Als jij een trainer aanstelt na Slot en je geeft hem een minder elftal, dan gaat het mis.”
Opvolger gezocht!
Over een opvolger lijkt Chris Woerts te hinten op twee namen, Marino Pusic die onder Arne Slot assistent was en Mark van Bommel. De sportmarketeer stelt dat dit de name zijn die momenteel rondzingen. Valentijn Driessen reageert daar dan weer fel op en weet dat één naam zeker af valt. “Van Bommel gaan ze niet halen, de Raad van Commissarissen wil Van Bommel niet. Dan haal je je veel te veel ellende op de hals. Pusic zat ook in het kamp Slot en daar willen ze naar terug.”
Johan Derksen begrijpt dan weer niks van het feit dat de RvC een komst van Van Bommel zou willen blokkeren: “Ik vind van Bommel een uitstekende keus hoor.” De analist denkt helemaal niet dat Van Bommel voor ellende zorgt en juist goed bij Feyenoord past.