De trainer zelf was na afloop niet te spreken over de arbitrage, vooral niet bij de eerste goal. Los daarvan was Feyenoord vooral futloos volgens omstanders. Priske ziet dat anders. "Of ik mijn spelers heb zien sjokken over het veld? Zeker niet. Misschien zien jullie het beter dan ik, ik zie dat ze er alles aan doen. Ze hebben er vol voor geknokt", aldus Priske in gesprek met NU.nl.
Priske weet dat als je in drie wedstrijden speelt tegen LOSC Lille, Ajax en PSV dat het kan uitdraaien op drie nederlagen. Dat maakt het niet minder vervelend, maar toch relativeert de Deen. "Je speelt in zeven dagen drie keer tegen een Europese topclub. Dan weet je dat dit kan gebeuren."
Omdraaien
Priske hoopt aan te kunnen blijven bij Feyenoord en denkt ook dat de situatie niet omgedraaid kan worden door hem zelf. "Ik blijf dit doen zolang ik mag," aldus Priske die duidelijk vindt dat er nog meer uit te halen is, omdat spelers er alles aan doen. "Ik heb het gevoel dat ik dit kan omdraaien."