Feyenoord begon met veel wijzigingen aan de wedstrijd in vergelijking met die van afgelopen zondag tegen Ajax. De Rotterdammers hebben te maken met veel blessures. PSV kwam woensdagavond al snel op een 1-0 voorsprong door een doelpunt van Johan Bakayoko. De VAR bekeek het doelpunt nog, maar dat werd uiteindelijk goedgekeurd. Het leek er op dat Ismael Saibari hinderlijk buitenspel stond. Feyenoord ging rusten met een 1-0 achterstand.
In de tweede helft kon Feyenoord niet echt een vuist maken, maar was ook PSV niet goed. In de 68e minuut scoorde Guus Til de 2-0. Dit was uiteindelijk de einduitslag, waardoor Feyenoord is uitgeschakeld in het bekertoernooi.
Feyenoord neemt het komende zaterdag in de Eredivisie op tegen Sparta Rotterdam. Er wordt dan om 21:00 uur afgetrapt in De Kuip.