OFFICIEEL | Gimenez vertrekt naar AC Milan

OFFICIEEL | Gimenez vertrekt naar AC Milan

55 reacties 55
Bron: Feyenoord.nl
Foto: Pro Shots

Gimenez vertrekt per direct naar AC Milan, zo meldt Feyenoord.nl. De Mexicaanse spits had nog een doorlopend contract tot 2027. De Rotterdammers houden er een recordbedrag aan over. Om hoeveel dat gaat doet de club op de officiele website geen uitspraken.

Feyenoord haalde Santiago Gimenez in de zomer van 2022 van Cruz Azul naar Mexico. Hij leefde op als invaller en scoorde belangrijke doelpunten, waaronder de enige goal in de Europa League wedstrijd tegen S.S. Lazio. Dat jaar werd hij kampioen met Feyenoord. Het jaar daarna was hij erg belangrijk voor Feyenoord in de competitie en UEFA Champions League. Hij was onder andere goed voor een hattrick in de ArenA. Hoewel hij later in dat seizoen in een dip raakte, was hij nog altijd belangrijk. Dat seizoen won hij met Feyenoord de TOTO KNVB Beker en eindigde hij met Feyenoord op plek twee.

Dit seizoen zorgde Gimenez, ondanks een periode waarin hij geblesseerd raakte, voor goede cijfers. In het begin van het seizoen won hij de Johan Cruijff Schaal met Feyenoord, wat betekende dat hij alles had gewonnen wat hij in Nederland kon winnen. In totaal speelde Mexicaan 105 officiele wedstrijden voor Feyenoord. Daarin was hij 65 keer trefzeker en gaf hij 14 assists.

Lees meer over
Lees ook