'Vijftal jeugdspelers mogen zich melden bij Feyenoord 1'

'Vijftal jeugdspelers mogen zich melden bij Feyenoord 1'

13 reacties13
Bron: X
Foto: FR-Fans.nl
Auteur: Redactie

Een dag na de wedstrijd tegen Ajax wordt er alweer toegewerkt naar de volgende wedstrijd. Deze staat over twee dagen alweer op het programma. Zaterdagavond komt AZ op bezoek in De Kuip. Vandaag staan de Rotterdammers alweer op het trainingsveld.

Een groepje jeugdspelers zal zich vandaag melden op trainingscomplex 1908 om mee te trainen met het eerste van Feyenoord, zo meldt Feyenoord Youth Watcher op X. Het gaat om Tobias van den Elshout, Jan Plug, Aymen Sliti, Thijs Kraaijeveld en Zepiqueno Redmond.

Aangezien Ayase Ueda gisteren geblesseerd uitviel, en trainer Brian Priske gisterenavond aangaf dat hij de aanvaller zo maar eens een aantal wedstrijden zou moeten missen, lijkt de kans aanwezig dat er komende zaterdag tegen AZ een jeugdspeler op de bank zit. Tegen FC Utrecht zat Sliti op de bank.

Lees ook
Priske komt met update over blessure Ueda
Nieuws

Priske komt met update over blessure Ueda

Lees ook
Populairste reactie op dit artikel
  • johnvanzuid zegt 4040+

    Ja, zou ze gelijk alle 5 opstellen! Het kan nog velen male slechter. Waan van de dag mentaliteit weer.

    Meer reacties
Discussieer mee!
13 reacties
Je plaats een bericht als Gast924322760
G
Gast955519410 zegt
5 maanden geleden

Zepiqueño Redmond is naast Aymen Sliti een spits die we best nog wel eens nodig kunnen hebben na alle blessures. Nu echter duidelijk is dat Feyenoord niet meer tweede kan worden en championsleaguevoetbal komend seizoen uitgesloten is, is de competitie ineens een stuk minder van belang. Het grote doel voor nu is de Champions League van dit seizoen. Om de "groep van acht" te overleven is het, niet alleen sportief maar vooral financieel, van het grootste belang dat woensdag 6 november Red Bull Salzburg in De Kuip verslagen wordt. Ik hoop dat Feyenoord heel snel de teleurstelling van die nederlaag thuis tegen Ajax te boven zal komen om het Benficaniveau weer te kunnen benaderen.

joh
johnvanzuid zegt 4040+
5 maanden geleden

Waarom kan Feyenoord nu al niet meer 2e worden? Seizoen is nog lang he! Never give up. Die directe concurrenten van ons gaan zeker ook de nodig punten nog verspelen. Als wij AZ pakken, en Ajakkes op zijn ballen van PSV krijgt, ben je weer 3 ptn ingelopen. En de beker is er naast de CL ook nog he.

G
Gast827285416 zegt
5 maanden geleden

Zoals het gisteren ging dat kan gewoon niet maar ja het oude Feyenoord kwaal

G
Gast461656524 zegt
5 maanden geleden

Waarschijnlijk bedoelt de schrijver niet meer dan 2e.....

G
Gast839449491 zegt
5 maanden geleden

We kunnen géén tweede meer worden? Hoe triest kun je denken.

joh
johnvanzuid zegt 4040+
5 maanden geleden

Hoe kom jij daar nu bij! Dat is geen vaststaand feit! Nee, niet triest denken, dat is de positive way of thinking. Hoe sneu en triest kun jij zijn in je leven.

joh
johan1966 zegt 2204+
5 maanden geleden

We kunnen gewoon tweede worden en CL volgend seizoen kan je met derde plaats zelfs halen. Het geeft niks als je huilbuien hebt, maar doe dat ergens anders.

pao
paolo81 zegt 3525+
5 maanden geleden

Sliti had je gister ook goed kunnen gebruiken

G
Gast620991129 zegt
5 maanden geleden

👍😃

G
Gast249204354 zegt
5 maanden geleden

Nou nou dat schiet lekker op met die jeugdspelers

G
Gast260026176 zegt
5 maanden geleden

Pleurt ze d'r maar gelijk in ook. Slechter dan wat ik gisteren zag kan het toch niet zijn, wel?

joh
johnvanzuid zegt 4040+
5 maanden geleden

Ja, zou ze gelijk alle 5 opstellen! Het kan nog velen male slechter. Waan van de dag mentaliteit weer.

G
Gast958849807 zegt
5 maanden geleden

Mooie kans voor de jeugdspelers