Den Ouden prijst opleving: 'Het kan natuurlijk wel in die koppies gaan zitten'

Den Ouden prijst opleving: 'Het kan natuurlijk wel in die koppies gaan zitten'

14 reacties14
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie
Feyenoord maakte gehakt van Sturm Graz met maar liefst 6-0. Op radio Rijnmond wordt uitgebreid geanalyseerd waarom Feyenoord de Oostenrijkse tegenstander zo kon declasseren met Geert den Ouden. "Ik vond de manier waarop Feyenoord vorige week speelde was dusdanig matig dat het een incident was. Niet dat Lazio niet goed kan voetballen, maar Feyenoord kon beter." De explosie aan doelpunten komt niet geheel onverwachts volgens Den Ouden: "We weten dat Feyenoord veel creatieve spelers heeft en als Sturm Graz dan zo op het veld staat, dan staat het ineens 4-0 met rust." Met het oog op de wedstrijd tegen PSV denkt Den Ouden dat deze uitslag erg goed uit komt: "Dit is wel heel goed voor het zelfvertrouwen. Voor het plan wat Slot heeft is het heel fijn dat dit gebeurt. Als je individueel kijkt zie je dat Idrissi, lijkt alsof hij wat van zich af heeft gegooid." De bijna hattrick van Alireza Jahanbakhsh laat ook een stijgende lijn zien bij de Iraanse international. Die eindelijk zijn draai lijkt te hebben gevonden: "Ik zie ook een andere Jahanbakhsh. Misschien komt het door de concurrentie dat er knop om is gegaan. Die jongens pakken dat wel op, voor het teambelang is dat hartstikke mooi om te zien." De mindere fase van Idrissi en Jahanbakhsh lijkt definitief verleden tijd met belangrijke momenten van de beide spelers: "Het kan natuurlijk wel in die koppies gaan zitten. En met een paar assists of goals kan je weer op het paard getild worden.
Lees meer over
Lees ook
Discussieer mee!
14 reacties
Je plaats een bericht als Gast85227229
G
Gast5576251303 zegt
3 jaar geleden

Idrissi was gewoon matig laten we eerlijk zijn maar ook hij heeft tijd nodig je zie dat hij fitter aan het worden is en belangrijker en het zou heus nog wel met ups en downs gaan maar het zag er al goed uit .

G
Gast9680317886 zegt
3 jaar geleden

Idrissi verguisd toch weer klasse van Slot dat hij het wel ziet, wat een klasse trainer is hij

G
Gast6121386055 zegt
3 jaar geleden

En zo is het , de beste stuurlui staan aan wal, hup Feyenoord

leo
leonc zegt 5640+
3 jaar geleden

Wat een gezannik ik heb het altijd al geroepen laat die Aliereza eerst een seizoen acclimatiseren voordat hij op stoom komt! En zie

sce
sceavian zegt 2973+
3 jaar geleden

Ja, van achteren kijk je een koe in z'n reet

gem
3 jaar geleden

Ik vind een jaar wel heel veel.

G
Gast9581232 zegt
3 jaar geleden

Ik niet als je bijna 1,5 jaar op de bank heb gezeten bij ? Albion je mist toch wedstrijd ritme wat anders is dan op een training hopelijk trekt hij deze lijn door en word hij weer de oude net als in zijn tijd bij az dan gaan we nog veel plezier aan hem beleven !!

gem
3 jaar geleden

Nou ja, in die zin kweken ze hem dus rustig op. Is wat voor te zeggen, ik denk alleen dat deze aanpak uit nood geboren is. Als we de top willen uitdagen moeten je spelers er het liefst snel staan.

G
Gast9577854168 zegt
3 jaar geleden

Een jaar voor een speler die de eredivisie al kent op leeftijd is en een berg ervaring, dan is een jaar wennen belachelijk, helemaal wanneer je onder de trainer speelt waar je je enige topjaar in je carrière hebt gehad. Vandaag ook gewoon weer elke bal naar de tegenstander, niemand voor de goal gezet, een goal omdat hij de bal verkeerd raakt en een goal doordat de tegenstander de bal van richting verandert. Ja hij werkt hard, maar vandaag bracht kwaliteit geen verschil maar pure mazzel. Een talent mag een naar wennen, maar die krijgen dat krediet niet en al helemaal de speeltijd niet, maar die mogen weg ook al laten ze meer zien dan hij. Ik hoop dat hij lekker veel mazzel blijft houden en dat we hem in de winter kunnen verkopen voordat hij de zoveelste gehaalde speler is waar je totaalverlies op leidt.

bre
breinbaas zegt 1263+
3 jaar geleden

Ach Michael71, jij ben toch ook al op leeftijd en je hebt - onder verschillende gastnummertjes - een karrenvracht aan ervaring en je berichten worden er ook niet beter op. Je blijft je grammofoonplaatje over dezelfde spelers maar afdraaien. Misschien is blaasvoetbal een optie voor je; dan houd je je kaken op elkaar en komt er niet zoveel onzin uit.

fey
feykei zegt 6615+
3 jaar geleden

Hij had ook geen jaar nodig, maar Reiss Nelson was sneller in vorm.. Alleen de kortzichtige reacties hier schrijven dan spelers direct af. Samen met Pedersen een prima flank, alleen naarmate de Europese campagne langer doorliep koos Slot voor Geertruida als back. Niet om zijn aanvallende bijdrage, maar omdat hij beter kan verdedigen dan Pedersen. Overigens als oude middenvelder is Geertruida eenmaal in de 16 best ok, alleen daarvoor niet. Maakt de ander niet slechter daardoor. Maar goed, voor 1 mln gehaald, zie daar maar eens een vervanger voor te halen Ali haters, misschien gaat hij jullie wel verassen dit jaar.

leo
leonc zegt 5640+
3 jaar geleden

Gast168 wat een gezeik zeg. Deze speler verkeerd gewoon in vorm en de ene speler is de ander niet! Nelson had ook ook een half seizoen nodig om op stoom te komen. Gewoon weer zeiken om te zeiken.

Ans
Ansp zegt 513+
3 jaar geleden

Lees mij reacties van verleden jaar en je ziet ook dat ik hem dit seizoen wel verwacht

G
Gast9549781291 zegt
3 jaar geleden

Je verwacht hem dit seizoen... 😂😂😂 Komt ie bij je op de koffie?