Gimenez opgeroepen voor nationaal elftal Mexico

Gimenez opgeroepen voor nationaal elftal Mexico

18 reacties18
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie
Feyenoord-aanvaller Santiago Giménez is opgeroepen voor het Mexicaans elftal, zo meldt Selección Nacional op het Twitter-profiel. Sinds 2021 heeft de 21-jarige Mexicaan zeven officiële wedstrijden gespeeld voor Mexico, waarin hij twee keer wist te scoren.
Lees meer over
Lees ook
Discussieer mee!
18 reacties
Je plaats een bericht als Gast758726555
fre
fremy zegt 81+
3 jaar geleden

zo spelen de aangekochte spelers zich bij feyenoord voor hun nationale team toch weer mooi in de kijkers

G
Gast9352839605 zegt
3 jaar geleden

Off-topic: Ajax werd weggeblazen en 2-1is nog erg geflatteerd. Maaaaaarrr....Berghuis speelde wel erg goed. Toch dat Feyenoord dna 😄.

G
Gast7374080998 zegt
3 jaar geleden

Bergneus speelde niet goed (en had weer een ouderwetse frustratie overtreding die hem geel kostte) en heeft al helemaal geen Feyenoord DNA. Nagemaakter dan die kwal bestaat niet

G
Gast2335289431 zegt
3 jaar geleden

Heel blij dat die gefrustreerde rotte appel is opgeflikkerd.

G
Gast9352839605 zegt
3 jaar geleden

Was de beste speler aan Ajax zijde. Probeer objectief te blijven.

G
Gast7374080998 zegt
3 jaar geleden

Gast605 dat hij de beste speler aan de kant van de neuzen was betekent niet dat hij goed speelde. Het geeft alleen nog maar meer aan hoe slecht de rest was (Scholletje die op 30 meter Salah dekte, Tadic die wederom niet thuis gaf in een grote wedstrijd, Bergwijn die de eredivisie ontgroeid is 😂😂, Alvarez die een gemankeerde schopper is als het tempo omhoog gaat en zo kan ik nog wel even doorgaan)

fre
fremy zegt 81+
3 jaar geleden

Blind liep met een dildo in zijn kont rond op dat veld alsof de batterijen net waren vernieuwd

G
Gast5685732318 zegt
3 jaar geleden

Wat ben ik blij dat Ajax verloren heeft. Het was de afgelopen alleen maar wervelend voetbal bij de commentatoren. Liverpool had zeker met 4 of 5-1 kunnen winnen.

Edo
Edo zegt 411+
3 jaar geleden

"Gimenez opgeroepen voor nationaal elftal Mexico"

Kim
Kimbo zegt 21502+
3 jaar geleden

Feyenoord-aanvaller Santiago Giménez is opgeroepen voor het Mexicaans elftal, zo meldt Selección Nacional op het Twitter-profiel.

G
Gast7347173445 zegt
3 jaar geleden

Zeker 5-1 moeten staan voor Liverpool maar eerlijk is eerlijk bergrat speelde toch goed .

G
Gast4119399223 zegt
3 jaar geleden

Indd lekker dat hun verloren hebben maar het gaat hierover gimenez die opgeroepen is voor mexicaanse elftal

fey
feyedammer zegt 3843+
3 jaar geleden

Dat is het probleem als je als club alleen maar goede voetballers in dienst hebt, waar ze ook vandaan komen.

G
Gast6774968623 zegt
3 jaar geleden

We love you Santi we do we love you Santi we do ooo Gimenez we love you SAN-TI GI-ME-NEZ!

jsl
jsljsl zegt 1075+
3 jaar geleden

Met al die uitwaaiende internationaals kan slot wel vrijnemen. 😂😂

G
Gast3619971176 zegt
3 jaar geleden

Overal waar jij gaat 
gaan we weer met jou mee 
Leven lang op pad
 Voor Feyenoord 1

G
Gast6032612381 zegt
3 jaar geleden

Overal waar jij gaaaat, Gaan wij met jou meeee, Levenlang op pad, Voor Feyenoord 1 Olé

Kim
Kimbo zegt 21502+
3 jaar geleden

Pfff op je zelf reageren.